Drobne upominki idealne dla niej i dla niego

Gwiazdka tuż tuż, a pomysłów na prezenty nadal brak? Poniżej znajdziesz kilka pewniaków, które zawsze ucieszą każdego, a do tego nie zrujnują Twojej kieszeni. Zobacz propozycje idealne zarówno na prezent dla mamy, żony i babci, jak i dla taty, męża czy dziadka.

Kulinaria – dla każdego coś dobrego

Pierwsza kategoria prezentów idealnych to kulinaria. Każdy z nas należy do jednej z grup miłośników: kawy, herbaty, naparów ziołowych, ewentualnie yerba mate. Świetnym pomysłem na prezent dla kawosza, będzie świeżo palona kawa ziarnista z jednej z polskich palarni. Wielbiciel herbaty czy ziółek ucieszy się z dobrego jakościowo suszu. Chcesz być trochę bardziej oryginalny – wiesz o tym, że istnieje niebieska herbata? Butterfly pea – poza tym, że zaskakuje kolorem naparu, to redukuje stres i poprawia nastrój.

Podaruj odrobinę zabawy, a może coś więcej

Zupełnie inny drobny prezent, który wywoła na pewno uśmiech na twarzy każdego, to kupon lotka. Jakie to proste, prawda? Oczywiście, dzięki rozwojowi naszego poczciwego Totalizatora Sportowego, masz tu cały wachlarz możliwości – jest klasyczne lotto z opcją np. wielu losowań, są różne zdrapki, są gry o wielkie pieniądze (Eurojackpot), jak i o mniejsze (Kaskada). Chyba każdego ucieszy taki drobny i niezobowiązujący upominek, a wyobraź sobie tylko, co się będzie działo, gdy szczęście faktycznie szeroko się uśmiechnie!

Klasycznie – książka, nowocześnie – audiobook

Świetny pomysł na prezent drobny, ale taki, który zawsze się sprawdzi, to książka. Ponadczasowy upominek, w którym możesz wypisać romantyczną dedykację dla żony czy męża, albo kilka słów, które wzruszą babcię i dziadka. Idąc z duchem czasu, dla tych bardziej zabieganych wybierz książkę w formacie audiobooka – praktycznie i nowocześnie! Ponadto, wybór dostępnych publikacji jest obecnie tak duży, że książka, to prezent, który łatwo możesz spersonalizować.

Naprawdę wystarczy drobnostka

Podobnych pomysłów na drobne upominki można by mnożyć jeszcze wiele i jak widzisz, nie ma potrzeby stawać na głowie, ani zerować konta w banku, żeby ucieszyć najbliższych. Wykorzystując którykolwiek, z powyższych pomysłów, możesz konkretny podarunek dostosować zarówno do Twoich możliwości finansowych, jak i do specyficznych upodobań obdarowywanej osoby.

One Comment on “Drobne upominki idealne dla niej i dla niego”

Dodaj komentarz